Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.09.2016, 09:33

Ján Kozák po prehre s Anglickom: Takto sa oboril na moderátora RTVS

Trénera našej reprezentácie vytočila jediná otázka.

Ján Kozák po prehre s Anglickom: Takto sa oboril na moderátora RTVS
Zdroj: RTVS

Športové zápasy bývajú emotívne. Obzvlášť, ak ide o  postup v rebríčku, v súťaži či kvalifikáciu. Včera podobný zápas odohrali aj naši reprezentanti vo futbale s Anglickom. Bol to kvalifikačný zápas na majstrovstvá sveta 2018. Naši reprezentanti hrali bez gólu, až do pridaného času. V deväťdesiatej piatej minúte dostali gól, ktorý rozhodol o víťazstve Anglicka. Po zápase RTVS vysielala v prime time futbalový prenos. Po jeho skončení nasledoval rozhovor naživo s trénerom reprezentantov Jánom Kozákom. Spovedal ho Ľuboš Hlavena.

Ján Kozák po úvodnom zhodnotení zápasu dostal od moderátora ďalšiu otázku, ktorá trénera reprezentačného družstva vytočila. Moderátor sa ho spýtal: "Hneváme sa na rozhodcov?" Ján Kozák sa vzápätí nervózne oboril na Hlavenu a spýtal sa ho, prečo ho provokuje. A nasledovali ďalšie ataky zo strany trénera na moderátora v zmysle prečo mi toto robíte, to je nekorektné a nie je to prvýkrát. Hlavena sa ospravedlnil a snažil sa emotívne reakcie trénera upokojiť. Rozhovor skončil vyjadrením Kozáka o tom, že pod jeho vedením budú hráči vždy hrať za Slovensko so srdcom, obetavo a vytrvalo.

Pozrite si reakciu Jána Kozáka v priamom prenose RTVS:

Takto reagoval Ján Kozák po zápase s Anglickom na ME vo Francúzsku, kde nepadol ani jeden gól.

Moderátor sa Kozáka spýtal, či náš prezident, ktorý bol v kabíne hráčov po zápase, družstvu poďakoval. Trénerova odpoveď bola stručná: "Ja som v kabíne nebol." 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.