Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
04.11.2016, 12:51

Tvoja tvár znie povedome: Markíza zverejnila scenár finále šou

V nedeľu 6. novembra spoznáme víťaza druhej série šou. Tieto premeny čakajú súťažiacich.

Tvoja tvár znie povedome: Markíza zverejnila scenár finále šou
Zdroj: TV Markíza

Osem súťažiacich sa počas desiatich týždňov menilo na svetové hviezdy. Absolútny víťaz zo štyroch finalistov bude známy v nedeľu 6. novembra, televízia Markíza zverejnila na svojom webe scenár, kde prezrádza, v ktorých premenách sa súťažiaci objavia naposledy.

Lenka Vavrinčíková si vybrala Janet Jackson. Mária Čírová sa predstaví ako ukrajinská popová diva Ruslana. Tretí finalista Sväťo Malachovský sa vžije do kože Richarda Müllera. Posledný finalista Martin Harich sa premení na Bona zo skupiny U2.

​Okrem súťažných skladieb čakajú na divákov aj dve nesúťažné duetá a jedno skupinové prekvapenie. Mirka Partlová s Patrikom Vyskočilom si vybrali romantickú skladbu z muzikálu Fantóm opery. Zábavu sľubuje spojenie Zuzany Vačkovej s Andrejom Bičanom. Vybrali si Modern Talking. V úlohe špeciálneho hosťa sa predstaví Adela Banášová.

Tvoja tvár znie povedome patrí k najúspešnejším tohtoročným projektom televízie Markíza. Priemerne dosiahla sledovanosť 12,6 percenta v cieľovej skupine divákov 12-54 a 37,1 percentný podiel na trhu, priemerne si pozrelo každú časť 615-tisíc divákov starších než 12 rokov.

Prvú sériu šou odštartovala Markíza 6. marca. Finále prvej série šou, ktoré televízia odvysielala 1. mája, dosiahlo doteraz rekordné výsledky sledovanosti zo všetkých častí. Finále prvej série zaznamenalo 16,6 percentnú sledovanosť a takmer 49 percentný podiel v cieľovej skupine divákov 12-54, pozrelo si ho 841-tisíc divákov starších než 12 rokov. Po úspechu prvej série zaradila televízia šou aj do jesennej vysielacej štruktúry, prvú časť odvysielala v nedeľu 4. septembra. Druhú sériu ukončí finále, ktoré odvysiela televízia v nedeľu 6. novembra o 20:30.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.