Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
08.09.2021, 12:25

RTVS začala promovať šou Pečie celé Slovensko. Možno odsunie očkovaciu lotériu na neskorší čas

Šou Pečie celé Slovensko odštartuje začiatkom októbra a potrvá až do konca roka.

RTVS začala promovať šou Pečie celé Slovensko. Možno odsunie očkovaciu lotériu na neskorší čas
Zdroj: RTVS / Jozefína Zaukolcová, Martin Nikodým, Petra Tóthová (porotkyne šou Pečie celé Slovensko) Juraj Bača a Jaroslav Rezník

RTVS včera oficiálne potvrdila, že svoju novú šou Pečie celé Slovensko odštartuje 10. októbra. Zatiaľ nepotvrdila, či ju zaradí ako hlavný večerný program o 20.30 hod. a hodinový galaprogram očkovacej lotérie Byť zdravý je výhra bude uvádzať až po šou v čase po 21.30 hod. Definitívne rozhodnutie, ako budú o mesiac vyzerať nedeľné večery na Jednotke, zatiaľ nepadlo. 

Šou Pečie celé Slovensko bude hlavným nedeľným programom Jednotky od 10. októbra až do konca roka. Počas desiatich nedeľných večerov sa predstavia svoje pekárske a cukrárske výkony. Do konca roka ich doplní vianočný a silvestrovský špeciál, v ktorých sa predvedie tucet známych osobností.

Šou vychádza z formátu The Great Bake Off vytvoreného pre BBC. Celosvetovo obľúbená šou sa odohráva vždy v priestoroch kaštieľov a záhrad. Na Slovensku sa nakrúcala v kaštieli v Bernolákove neďaleko Bratislavy, kde bol postavený stan s kompletným kuchynským zázemím pre súťažiacich. Nakrúcalo sa však aj v int

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 51% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.