Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
08.09.2021, 16:05

Politická diskusia Na hrane: Diskutovať prídu ministerka Kolíková a poslankyňa Saková

Relácia Na hrane sa po letnej prestávke vracia na obrazovky TV Joj. 

Politická diskusia Na hrane: Diskutovať prídu ministerka Kolíková a poslankyňa Saková
Zdroj: archív

Televízne politické diskusie sa po letnej prestávke vrátili na obrazovky. V novej sezóne už majú za sebou premiéru nedeľné relácie V politike, O 5 minút 12 a Na telo. Vo štvrtok, 9. septembra, sa vo svojom tradičnom čase pridá aj politická diskusia televízie Joj Na hrane. 

Pozvanie do prvej diskusie prijali ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Platforma za spravodlivé Slovensko/SAS) a poslankyňa Denisa Saková (Hlas-SD). 

Diskutovať budú o situácii v koalícii po odchode Platformy za spravodlivé Slovensko zo strany Za ľudí, ale aj o vyšetrovaní závažných káuz, o spochybňovaní vyšetrovacích postupov s následným rušením obvinení, a tiež o paragrafe 363, o odvolávaní ministra vnútra a o odchode policajného prezidenta.

Diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe televízie. Reláciu moderuje aj v novej sezóne Jana Krescanko Dibáková. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.