Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
19.12.2016, 16:13

Keď sa stretne konkurencia: Europa 2 oslavuje Vianoce s Expresom či Fun rádiom

Rádio sa rozhodlo oslavovať spolu s ostatnými - a prekvapiť ich trochu netradičným spôsobom.

Keď sa stretne konkurencia: Europa 2 oslavuje Vianoce s Expresom či Fun rádiom
Zdroj: Europa 2

Minulý týždeň, presne 12. decembra, ubehlo 7 rokov, čo sa Europa 2 prvýkrát prihovorila svojim poslucháčom. Táto príležitosť, a zároveň vianočný čas, boli dôvodom, prečo sa členovia tímu rozhodli zdieľať svoju radosť a energiu aj s ostatnými rádiami.

Zástupcovia Europy 2 na čele s generálnou riaditeľkou Tatianou Ďuricovou zavítali do priestorov rádií Jemné, Vlna, Anténa Rock, Expres a Fun rádio, kde osobne odovzdali "energiu" v podobe obrovskej makovo-nugátovej torty.

„Vianočný čas je práve to obdobie, kedy si viac ako inokedy uvedomujeme, čo nás spája – a to je láska k našej práci a k rádiu. Preto sme sa rozhodli shareovať aj s inými rádiami našu nenormálnu energiu,“ hovorí Tatiana Ďuricová, generálna riaditeľka Europy 2.

Výsledok vianočných prepadoviek z dielne Europy - a milo prekvapené reakcie šéfov konkurenčných rádií si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.