Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
24.01.2017, 09:38

Športovec mesiaca bude okrem RTVS aj na JOJke

Anketa TIPOS Športovec mesiaca bude v roku 2017 okrem RTVS aj na obrazovkách televízie JOJ.

Športovec mesiaca bude okrem RTVS aj na JOJke
Zdroj: TASR/AP

Anketa TIPOS Športovec mesiaca bude v roku 2017 okrem RTVS aj na obrazovkách televízie JOJ. Vo vysielaní komerčnej televízie sa objavujú upútavky na vyhlásenie víťaza za mesiac január.

Od svojho začiatku v marci 2015 víťaza ankety o najúspešnejšieho slovenského športovca každého mesiaca vyhlasovali na RTVS v rámci Gólov-Bodov-Sekúnd. Od nového roka organizátori podľa informácií Stratégií rozšírili spoluprácu okrem športového spravodajstva na verejnoprávnej televízii aj o komerčného vysielateľa. 

Anketu spolu organizuje spoločnosť B&D, s.r.o. v spolupráci s RTVS a LOCO Agency. Víťaza určuje podľa stránky projektu Akadémia športu zložená zo zástupcov redakcie RTVS, Digisport, Plus Jeden Deň a Pravda. Pri rovnosti hlasov novinárov má právo veta Marcel Merčiak ako zástupca generálneho partnera mesačnej ankety, RTVS.

Exkluzívnym partnerom projektu je štátna lotérijná spoločnosť Tipos. Športovca mesiaca udeľuje Akadémia športu od marca 2015, v minulom roku sa víťazmi stali Veronika Velez - Zuzulová (4x), Peter Sagan (3x), Matej Tóth, Dominika Cibulková, Marek Hamšík, Richard Nagy a Martin Kližan. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.