Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
26.01.2017, 15:20

Nikto nie je dokonalý V RTVS skončila. Presúva sa do JOJ

Junior a Marcel zostávajú moderátormi relácie. Pozrite si, ako nakrúcali nové upútavky.

Nikto nie je dokonalý V RTVS skončila. Presúva sa do JOJ
Zdroj: RTVS

Humoristickú talkšou Nikto nie je dokonalý vysielala Jednotka od 8. januára 2013. Hoci sa relácia neobjavila v silvestrovskej programovej štruktúre verejnoprávnej televízie, generálny riaditeľ RTVS Václav Mika poprel, že by televízia ukončila jej vysielanie kvôli kritike predsedu parlamentu Andreja Danka.

​Od roku 2017 sa však relácia presúva na obrazovky televízie JOJ. Nikto nie je dokonalý zatiaľ na RTVS nekončí, Jednotka bude vysielať reprízy. Premiérové časti relácie dosahovali sledovanosť okolo 5 percent a podiel sa pohyboval okolo 13 percent v komerčnej cieľovej skupine divákov.

Televízia JOJ avizuje štart relácie na začiatku marca. Ponechala si moderátorov Juniora s Marcelom, ktorí pred tromi rokmi nahradili v šou Olivera Andrásyho a Elenu Vacvalovú. Na stránke joj.sk promuje televízia odštartovanie relácie špeciálnou prvou časťou. Junior a Marcel sa vybrali do ulíc v prestrojení a sami zisťovali skutočnú inteligenciu slovenského národa.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.