Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.02.2017, 10:42

Mediálny dom Penty sa aktuálne sťahuje

Redakcie všetkých titulov vydavateľstva News and Media Holding sa presúvajú do novej budovy Penty - ROSUM.

Mediálny dom Penty sa aktuálne sťahuje

Vydavateľstvo News and media Holding sa vo štvrtok sťahuje do nových priestorov administratívneho komplexu s názvom ROSUM. Názov komplexu je odvodený od staršieho pomenovania Ružinova (Rosenheim).

Budova sa nachádza na križovatkách ulíc Bajkalská a Ružinovská. Štyristotri zamestnancov bude po novom zaberať 10. až 7. podlažie „Južnej veže“ situovanej ďalej od Štrkoveckého jazera.

​Kancelárie sú tvorené formou otvoreného priestoru, alebo aj „open space“, ktorý je členený podľa potrieb samostatných oddelení a redakcií.

Priestor je kompaktnejší a poskytuje možnosti lepšej komunikácie a spolupráce. K dispozícii je video-room s výhľadom na hrad, photo-studio, hot-desky určené zamestnancom, ktorí pracujú z domu, zasadačky, kuchynky a oddychové zóny.

V rámci parkoviska je vyhradený priestor aj pre bicykle. Priamo v budove bude k dispozícii jedáleň Cantina City, potraviny Delia, kaviarne, či reštaurácia. Na prízemí sa nachádza jedna spoločná lobby recepcia.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou. Vznikla po zlúčení vydavateľstiev Spoločnosť 7 Plus, Trend Holding a Centrum Holdings v septembri 2015. Do jej portfólia spadá napríklad denník PLUS JEDEN DEŇ, týždenníky Trend, Plus 7 dní a Šarm či mesačníky EMMA a Záhradkár.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.