Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
15.02.2017, 13:25

Markíza prezradila zoznam účinkujúcich šou Tvoja Tvár znie povedome. Nechýba v ňom Eva Máziková

Zábavnej šou bude konkurovať nový krimiseriál 1890 na JOJ.

Markíza prezradila zoznam účinkujúcich šou Tvoja Tvár znie povedome. Nechýba v ňom Eva Máziková
Zdroj: TV Markíza

Televízia Markíza avizuje v upútavke štart tretej série svojej najsledovanejšej šou Tvoja tvár znie povedome. Na režisérsku stoličku opäť zasadne Pepe Majeský, dramaturgom zostáva Boris Pršo. Šou uvedie Markíza na obrazovky v ten istý deň, keď televízia JOJ spúšťa nový historický krimiseriál 1890.

Dva veľkolepé projekty televízií sa tak budú od 5. marca stretávať štvrť roka v nedeľnom prime time.

Televízia Markíza už prezradila mená súťažiacich. Na svetové hviezdy sa budú premieňať herci Viktória Valúchová, ktorá je známa ako Tamara z Búrlivého vína, René Štúr z Atletiko Cvernofka, Lucia Siposová zo seriálu Prázdniny alebo Peter Brajerčík známy ako Lacko z Hornej Dolnej, z hudobníkov to budú Tomáš Bezdeda či Tomáš Palonder. Markíza na svojom webe predstavila kompletnú zostavu účinkujúcich, ku ktorým patrí aj Eva Máziková Lina Mayer.

Moderátorom relácie bude opäť Martin "Pyco" Rausch, do porotcovských kresiel zasadnú osvedčení porotcovia Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário “Kuly” Kollár. Po novom sa k nim pridá aj štvrtý porotca Juraj “Šoko” Tabaček, známy z Hornej Dolnej alebo Inkognita. Všetci sa spoločne predstavili v upútavke:

​​Zábavno-súťažnú šou Tvoja tvár znie povedome odštartovala Markíza na obrazovkách minulý rok začiatkom marca. Do vysielania ju zaradila na nedeľné večery. Už úvodná epizóda signalizovala, že šou bude úspešná. K obrazovkám totiž pritiahla až 628 tisíc divákov starších než 12 rokov. Popularita súťaže rástla aj v ďalších častiach, kedy televízia dosahovala počas vysielania šou pravidelne viac než 40 percentný trhový podiel v komerčnej cieľovej skupine divákov (12-54).

Markíza už počas finále prvej série oznámila pokračovanie veľkolepej šou na jeseň, kde jej však konkurovala šiesta séria šou TV JOJ Česko Slovensko má talent. V nedeľné večery sa tak na obrazovkách stretávali dve silné relácie, ktoré bojovali o priazeň divákov. Na začiatku jesene viedla s väčším rozdielom šou na Markíze, ku koncu sa už výkony oboch relácií vyrovnávali, hoci Tvoja tvár si udržala prvenstvo. Obe šou však patrili k najsledovanejším reláciám oboch televízií.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.