Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
17.02.2017, 14:30

Farma sa vráti na obrazovky na začiatku marca. Súťažiaci zabojujú o vyššiu výhru

Pozrite si upútavku.

Farma sa vráti na obrazovky na začiatku marca. Súťažiaci zabojujú o vyššiu výhru
Zdroj: TV Markíza

Po ročnej prestávke sa na obrazovky televízie Markíza vráti reality šou Farma. Už ôsma séria Farmy prinesie nový koncept a viaceré novinky, ale aj overené prvky. Moderátorkou reality šou bude opäť Kveta Horváthová a nebude chýbať ani hospodár Martin Bagár.

Noví súťažiaci budú v ôsmej sérii bojovať o lukratívnu výhru 75 000 eur. Doteraz mohol výherca získať 50 tisíc eur.

Zimnú verziu reality šou Farma uviedla Markíza aj na začiatku minulého roka. Novinkou bolo, že farmári museli žiť spolu so statkom v jednej miestnosti. Bežné epizódy boli nasadené štyrikrát do týždňa a odštartovali s úspechom 26. februára. Prvá epizóda sa stala najsledovanejším programom dňa a zároveň aj divácky najúspešnejším nespravodajským programom celého týždňa v strategickej cieľovej skupine divákov 12-54. Dosiahla sledovanosť takmer 10% a trhový podiel cez 31%. Celkovo si štart siedmej série pozrelo 554-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Prvý raz uviedla televízia zimno-jarnú verziu reality šou v roku 2012, a to ako prvá na svete. Stavila vtedy na extrémne podmienky, nakoľko šou štartovala v zime. Zimná verzia z roku 2012 patrí k nielen najkontroverznejším ale zároveň aj k najsledovanejším ročníkom Farmy. Štartovala začiatkom marca, vysielala sa v prime time po ôsmej večer proti Paneláku.

Prvú časť novej Farmy 8 uvedie Markíza na obrazovky vo štvrtok 9. marca. Pozrite si upútavku:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.