19.02.2017, 20:03

Cuky Luky film príde čoskoro do kín. Pozrite si prvý teaser

Komédia bude mať premiéru 20. apríla.

Cuky Luky film príde čoskoro do kín. Pozrite si prvý teaser
Zdroj: TV Markíza

Cuky a Luky predstavia vo filme príbeh začiatku svojho priateľstva, ktoré navždy zmenilo ich životy. Cuky (Petra Polnišová) je neuznanou video bloggerkou, ktorá túži po sláve. Luky (Zuzana Šebová) je celebritou na výslní, ktorá má všetko okrem lásky. Aby Luky získala muža svojich snov, musí z obyčajnej ženy vytvoriť Miss. A tou sa má stať práve Cuky.

V hlavnej mužske úlohe sa predstaví Lukáš Latinák, bývalú miss si zahrá Diana Mórová a vo filme sa objaví v role moderátora aj Viktor Vincze.

Zdroj: Facebook CUKY LUKY film

Autormi námetu sú Dano Dangl, Lukáš Zednikovič a Silvia Majeská, scenár k filmu písali aj hlavné predstaviteľky Polnišová a Šebová. Producentsky film zastrešuje Dano Dangl, ktorého produkčná spoločnosť Noemo má na svojom konte okrem dokumentárneho filmu 38 hlavne projekty pre televízie - Kredenc, Partičku, Vo štvorici po Slovensku či Kukátko. Ku Kredencu píše Dangl aj scenáre a rozhodol sa využiť potenciál Cuky a Luky a priniesť na Slovensko komédiu.

Zdroj: Facebook CUKY LUKY film
Zdroj: TV Markíza

​Na začiatku bol do projektu zapojený režisér Kredencu Lukáš Zednikovič, no pre rodinné povinnosti ho nahradil český režisér Karel Janák, známy z Hornej Dolnej alebo filmov Snowborďáci či Rafťáci. Na hudbe spolupracovala Ľubica Čekovská.

Komédiu podporil aj audiovizuálny fond. V žiadosti o podporu uvádzajú autori rozpočet vo výške 780-tisíc eur, fond na realizáciu filmu prispel sumou 5-tisíc eur. Tvorcovia uvádzajú, že chcú divákom ponúknuť oddychovú komédiu, ničím nezaťaženú zábavu, ktorá podľa nich na Slovensku dlhodobo chýba. Film nemá byť len zbierkou skečov, ale má mať plnohodnotný dej.

Cuky a Luky sú fenoménom doby, odrážajú realitu a plytkosť konzumného života. Tvorcovia chcú práve na tieto skutočnosti upozorniť, a to hravou a hlavne humornou formou. V kinách bude mať komédia premiéru vo štvrtok 20. apríla.

Zdroj: csfd

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.