24.02.2017, 14:32

Známy DJ prestupuje z Fun rádia do rádia Europa 2

Rádio Európa 2 posilní známy DJ z Fun rádia.

Prvého apríla tohto roku sa riadenia českých aktivít skupiny Lagardere, do ktorých patrí aj slovenská Europa 2, ujala nová generálna riaditeľka Tatiana Ďuricová. Zámerom medzinárodnej skupiny Lagardere bolo vytvoriť na Slovensku samostatnú filiálku s cieľom ďalej rozvíjať brand Europa 2. Vznikla tak nová pozícia country manažéra.

Tatiana Ďuricová sa pohybuje v oblasti médií a marketingovej komunikácie už viac ako 10 rokov. Začínala ako BTL, event, či brand manažér v slovenských spoločnostiach ako je ČSOB, alebo Perex. Do Lagardere Active prichádza z vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia a.s., kde získala za päť rokov skúsenosti na rôznych marketingových pozíciách. Vo svojej poslednej pozícii Senior Group Brand Manager, bola zodpovedná za vedenie tímu a strategické riadenie printových aj internetových značiek ako je Nový Čas, AUTO BILD, čas.sk, aktuality.sk a ďalšie.
Zdroj: Europa 2

Medzi rádiovými hráčmi sa chystá zaujímavý prestup. Novou posilou rádia Europa 2 sa od marca stane známy DJ z konkurenčného Fun rádia.

"Našim novým kolegom bude Milan Lieskovský, ktorý bude mať na starosti okrem iného od marca reláciu Dance Exxtravaganza," potvrdila pre Stratégie Tatiana Ďuricová, generálna riaditeľka rádia Europa 2. 

Milan Lieskovský, známy ako DJ Milan Lieskovský, je známy nielen z vysielania Fun rádia. Patrí k najznámejším slovenským DJom, je okrem iného autorom skladby Elenya ktorá pred rokmi odznela na odovzdávaní filmových Oskarov.

Pridá sa tak k mediálne známym osobnostiam rádia Europa 2, v ktorej vysielaní vystupujú Roman Juraško, Diana Hágerová, Ivan "Binďo" Bindas, alebo Kamil Konkoľ. 

Europa 2 bola v minulom roku trhovou päťkou s podielom 15,6% (697 000 poslucháčov) podľa prieskumu Rádioprojekt spoločnosti Median SK. Fun rádio sa držalo na tretej pozícii, keď stanicu počúvalo 22,5%, čiže 1 005 000 poslucháčov. 

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.