Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
25.02.2017, 15:15

Hosťami nedeľných politických relácií budú Drucker, Mihál, Sulík či Krajniak

Témami budú dlh VŠZP, bulvarizácia politiky a rómska problematika.

Hosťami nedeľných politických relácií budú Drucker, Mihál, Sulík či Krajniak
Zdroj: Hnonline, koláž Stratégie

V relácii V politike na TA3 (nedeľa 26. februára o 11.00 h.) bude Noro Dolinský diskutovať s hosťami relácie o dlhu VŠZP, systémových zmenách v zdravotníctve, o vzájomných vzťahoch koalície a opozície a odchodoch časti poslancov z klubov SAS a OĽaNO-NOVA. Ďalšími témami budú bulvarizácia politiky, stav ľudských práv vo svete a informačný pretlak.

Hosťami relácie budú minister zdravotníctva Tomáš Drucker (nom. SMERU-SD), bývalý minister zdravotníctva Rudolf Zajac, nezávislí poslanci Jozef Mihál a Oto Žarnay. Odborníkov budú zastupovať sociologička Silvia Porubänová, politický analytik Ján Baránek (Polis Slovakia) a Václav Hřích, výkonný riaditeľ AKO.

Na Jednotke budú v relácii O 5 minút 12 (nedeľa 26. februára o 11.55 h) hosťami Martina Strižinca splnomocnenec vlády SR pre rómske komunity Ábel Ravasz (Most-Híd), splnomocnenec vlády SR pre podporu najmenej rozvinutých okresov Anton Marcinčin, poslanec EP Richard Sulík (predseda SaS) a poslanec Milan Krajniak (Sme rodina – Boris Kollár). Diskutovať budú o rómskej problematike.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.