Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
01.03.2017, 14:47

Noví moderátori, relácie aj programové novinky. Marcové zmeny v slovenských rádiách na jednom mieste

Odchody a príchody moderátorov, programové novinky. Viaceré rádiové stanice ohlásili od marca významné zmeny.

Noví moderátori, relácie aj programové novinky. Marcové zmeny v slovenských rádiách na jednom mieste

Odchody a príchody moderátorov, programové novinky. Viaceré rádiové stanice ohlásili od marca významné zmeny. 

Europa 2

Personálne: V rádiu skončil Roman Juraško, známy aj z televízie Markíza. Tím doplnili DJ Milan Lieskovský a Michaela Kertészová z Funrádia. "Počas marca ešte predstavíme aj nový station voice“, napísal v tlačovej správe programový riaditeľ Andrej Kratochvíl. 

Programové: Program prešiel masívnou úpravou. Ranná ZOO je od marca o hodinu dlhšia, trvá do 10:00. Michaela Kertészová dostala trojhodinovú reláciu nasledujúcu po nej s názvom Michela on air. Drivetime s Ivanom "Binďom" Bindasom je novým programom na popoludnie a podvečer, večerný Partytime budú moderovať striedavo Katarína "Becca" Balážiová a Dennis Bartalský. Hitparáda Top 22 je presunutá na štvrtok od 19:00 do 21:00, víkendovú Dance eXXtravaganzu má na starosti DJ Milan Lieskovský. 

Rocková republika

Personálne: Rádio ukončilo spoluprácu so všetkými moderátormi. V štruktúre boli štyri moderované bloky od šiestej ráno do šiestej podvečer, hlasmi rádia boli Rado Mešša, Laco Lučenič, Vadim Bušovský a Rasťo Očenáš. 

Programové: Rocková republika vysiela už len pesničky, žiadne hovorené slovo. Podľa vyjadrenia generálnej riaditeľky Hany Kobliškovej bude Rocková republika naďalej rocková, len bez moderátorov. Zmenu formátu na spravodajský avizoval v médiách majiteľ Martin Lengyel na apríl tohoto roka, žiadne bližšie informácie stanica zatiaľ neposkytuje. 

Rádio Jemné

Personálne: Z rádia Europa 2 prišiel Tomáš Juríček.

Programové: Nový člen rádia Jemné posilnil popoludňajšiu šou Refresh s Martinou Comisso. Okrem nej je novinkou Večerný relax, relácia ktorú od 18:00 moderujú Viktória Lancošová a Peter Tarasovič. 

Funrádio

Personálne: Rádio opustili DJ Milan Lieskovský a Michaela Kertészová, druhú menovanú vo víkendovom vysielaní nahradí v marci nový hlas. Funrádio zatiaľ nechce špecifikovať, kto ním bude

Programové: Štruktúra vysielania Funrádia prejde len kozmetickou úpravou, v marci stanica spustí novú jarnú zvukovú grafiku. Pokračuje súťaž Zarábaj ušami a focus na prepojenie online a rádiového prostredia. Do portfólia pribudlo vlani desať webov, viaceré už prešli redizajnom, niektoré budú v novom predstavené onedlho.

Rádio Vlna

Personálne: Rádio vlna zmenila moderátorskú dvojicu rannej šou už vo februári. K Barbore Rakovskej pribudol Martin Chynoranský, spolu moderujú Dobré ráno necelý mesiac.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.