Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
09.03.2017, 13:03

Zlaté časy pokračujú s novým moderátorom. Partnerom Vacvalovej bude Lasica

Projekt k 60. výročiu televízie sa vráti v apríli na obrazovky Jednotky.

Zábavná šou Zlaté časy, ktorú pripravila RTVS k 60. výročiu svojho vysielania na Slovensku, odštartovala na jeseň minulého roka. Šou dostala priestor v štvrtkovom prime time od 22. septembra. V každej časti si moderátori pozývali do štúdia hostí a spoločne si zaspomínali na "zlaté časy" televízie.

Prvými hosťami moderátorov Eleny Vacvalovej a Dana Heribana boli Kamila Magálová a Andy Kraus. Premiérová časť dosiahla sledovanosť 3,4 percenta a podiel 10 percent v cieľovej skupine divákov 12-54. Markíza v tom čase vysielala súťažnú reláciu Dobré vedieť! a JOJ komediálny seriál Naši. Prvú sériu uzavrel silvestrovský špeciál.

Zlaté časy budú pokračovať na obrazovkách Jednotky aj druhou sériou. RTVS už potvrdila nové vydania programu, vyrábať ich bude opäť produkčná spoločnosť Maya, ktorá vyrávala aj 14 dielov prvej série. S RTVS mala uzavretú zmluvu na 481 992 eur (bez DPH), teda 34 428 eur bez dane za jeden diel relácie.

Na obrazovkách Jednotky dostane pokračovanie relácia priestor v štvrtkovom prime time od 6. apríla. Novinkou bude zmena partnera moderátorky Eleny Vacvalovaj. Dana Heribana nahradí v druhej sérii Milan Lasica, ktorý už v minulosti účinkoval v relácii ako hosť. Podľa informácií PR manžéra RTVS Juraja Kadáša nebude Milan Lasica v Zlatých časoch účinkovať ako moderátor, ale objaví sa v úlohe stáleho hosťa. Vacvalová sa s Lasicom bude stretávať v štvrtkové večery aj na obrazovkách JOJ, kde od 23. marca štartuje politická satira Sedem, kde obaja účinkujú. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.