Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
15.03.2017, 08:38

Lengyelovo rádio má riaditeľku vysielania

Martin Lenegyel ju predstavil na svojej Facebookovej stránke.

Lengyelovo rádio má riaditeľku vysielania
Zdroj: Facebook

Lengyelovo rádio Rocková republika  už onedlho zmení svoj formát. Z rockového rádia sa stane spravodajské s názvom Rádio Aktual. Za zmenami stojí majiteľ rádia Martin Lengyel. Na svojej Facebookovej stránke zverejnil  status, v ktorom predstavil novú riaditeľku vysielania Rádia Aktual. Je ňou Tamara Valková, ktorá v minulosti pracovala ako šéfeditorka Centra spravodajstva RTVS, ale aj v Slovenskom rozhlase či v denníku SME. Bola tiež vo vedení Slovenského syndikátu novinárov (SSN), odkiaľ odišla v roku 2014.

Vytvorili sme mediálny pár," napísal na svojej stránke Martin Lengyel k fotografii, kde je spoločne s novou šéfkou vysielania Tamarou Valkovou. V minulosti sa pracovne stretli už pri moderovaní spravodajskej relácie v STV. "Nedávno sme sa s Tamarou bavili na tom, že pred 23(!) rokmi sme spolu moderovali jeden týždeň Aktuality vtedajšej STV. Teraz pracujeme na projekte, ktorý prinesie niečo nové - čo tu ešte nebolo. Ďalších ľudí v rádiu postupne predstavíme. Coming soon...," napísal na svojom profile Lengyel.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.