Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.03.2017, 00:00

Nové rádio by malo začať vysielať o mesiac

Rocková republika sa zmení na spravodajské Rádio Aktual. Majiteľom rádia je politický marketér a zakladateľ viacerých médií Martin Lengyel.

Nové rádio by malo začať vysielať o mesiac
Zdroj: Peter Mayer

Prvá informácia o novom médiu Martina Lengyela sa dostala von ešte začiatkom roka. V súčasnosti
už vieme to, že to bude spravodajské rádio, ktoré sa bude volať Rádio Aktual. Vznikne preformátovaním súčasnej Rockovej republiky. Podľa slov Martina Lengyela by sa tak malo stať na prelome apríla a mája. „Zatiaľ máme dva pracovné dátumy a čoskoro vyberieme ten realistickejší. Parametre kampane ešte plánujeme,“ hovorí zakladateľ rádia a zároveň aj jeho majiteľ.

Presné plány prezrádzať nechce kvôli konkurencii
Martin Lengyel nechce hovoriť konkrétnejšie ani o detailoch, ako sú relácie, program, hudba. To, čo nevylučuje, je, že to bud

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.