20.03.2017, 11:55

Víkendová sledovanosť: Farma posilnila, stúpli Tajné životy, kriminálka 1890 mierne sledovanejšia ako Tvoja tvár

Diváci ocenili aj mimoriadne relácie: nedeľnú diskusiu na Markíze a slalom v Aspene na Dvojke.

Víkendová sledovanosť: Farma posilnila, stúpli Tajné životy, kriminálka 1890 mierne sledovanejšia ako Tvoja tvár
Zdroj: RTVS

Uplynulý víkend priniesol v sledovanosti niekoľko zaujímavých momentov. Ešte v piatok po dlhom čase zauútočila na sledovanosť zábavnej relácie Milujem Slovensko markizácka reality šou Farma. Tá po vlažnom úvode mierne podskočila, keď dokázala uhrať vyššiu sledovanosť a prehupla sa nad 7 percent so sharom 19,8 percenta. Milujem Slovensko si v cieľovej skupine 12+ pozrelo 425 tisíc divákov. V cieľovej skupine 12-54 mala 19,1 percentný share, čo je len o pár bodov nižší ako Farma. Prvý farmársky Duel po Farme mierne klesol na úroveň 6,7 ratingov, pri vyššom share - 25,5 percenta.

 Najsledovanejšou nespravodajskou reláciou v sobotu bola komédia Bláznivá dovolenka, ktorú vysielala televízia JOJ - dosiahla rating na úrovni 7,7 percenta pri podiele 20,5 percenta. Druhou najsledovanejšou nespravodajskou reláciou bol v sobotu film vysielaný v prime-time na Markíze pod názvom Nezlomný. Ten získal rating na úrovni 7,1 percenta a podiel 20,5 percenta. Folklórnu šou si po týždennej prestávke (vysielala sa relácia OTO)  v cieľovej skupine 12+ pozrelo 492 tisíc ľudí, relácia získala podiel 22,6 percenta.

Dvojka odvysielala v sobotu aj preteky v zjazdovom lyžovaní, v ktorých triumfovala naša Petra Vlhová (SP v slalome žien v Aspene) - pozrelo si ich 209 tisíc divákov, preteky dosiahli podiel 10,1 percenta v cieľovej skupine 12+. 

O diváka v nedeľu večer po tretíkrát zabojovali  -  kriminálka na JOJ-ke s názvom 1890 a zábavná šou Tvoja tvár má známy hlas na Markíze. V uplynulú nedeľu, i keď Tvoja tvár sa vysiela dlhšie, sa stala kriminálka 1890 s ratingom 9,2 percenta a podielom 22,5 percenta. Tvoja tvár získala 8,8 percenta pri podiele 27,0 percenta. Na verejnoprávnej Jednotke tento čas patril Tajným životom, ktoré si pozrelo zatiaľ najviac divákov. V cieľovej skupine 12+ to bolo  441 tisíc divákov s podielom na trhu 17,7 percenta. Už ôsma časť Tajných životov bola v II. sérii zatiaľ najsledovanejšia.

Televízia Markíza v nedeľu poobede uviedla mimoriadnu diskusiu na tému Zrušenie Mečiarových amnestií. Získala tak slušný rating na úrovni 5,1 percenta pri podiele 23,6 percenta.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.