Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
21.03.2017, 12:43

Skrúcaný sa vracia na obrazovky. Bude moderovať vlastnú reláciu

Novú hudobno-zábavnú šou Všetko, čo mám rád bude vysielať TV JOJ.

Skrúcaný sa vracia na obrazovky. Bude moderovať vlastnú reláciu
Zdroj: TV JOJ

Štefan Skrúcaný má ako herec a moderátor za dlhé roky pôsobenia v šoubiznise za sebou množstvo rôznorodých projektov. Už počas štúdia sa stal populárnym vďaka zábavnému hudobno-slovnému programu Fujarová šou. Nasledoval Rýchlokurz geniality a dlhoročná spolupráca s Mirom Nogom, Jaroslavom Filipom, Stanom Radičom alebo Rasťom Piškom v rozhlasovej satirickej relácii Apropo, ktorú neskôr preniesli na televízne obrazovky. Venoval sa najmä politickej satire. V televízii Markíza vystriedal relácie Telecvoking, O tri štart, Vox papuli a Knock Out - satiricko-humoristický trojtýždenník autorov Rasťa Piška a Stana Gurku.

V televízii JOJ bude moderovať úplne novú hudobno-zábavno šou s názvom Všetko, čo mám rád. „V tom názve sa skrýva všetko, čo by som vám k tomu povedal. Chceme sa zabávať, spievať a rozprávať sa o veciach, ktoré máme radi a robia nám radosť. Budeme hovoriť o veselých stránkach života, o zážitkoch a o všetkom, čo je príjemné,“ povedal onovej relácii Skrúcaný pre portál joj.sk.

Spolu so Skrúcaným bude neoddeliteľnou súčasťou relácie aj Ondrej Kandráč so svojou kapelou, ktorí budú šou hudobne sprevádzať. „Úlohou našej kapely je, aby stmelila slovo s hudbou. Ja som taký ten medzičlánok, že stále na seba mrkáme so Števom Komunikujeme spolu verbálne, pohľadom a napojíme, čo má ísť. Týka sa to hudby, sem tam do toho dáme nejaký vtípek alebo príbeh. Ak to pôsobí dobre a vtipne, tak to som rád,“ povedal Kandráč. V rámci tohto programu sa budú vždy striedať prominentné dvojice, ktoré niečo spája a spoločne sa budú baviť skrátka o všetkom, čo majú radi.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.