Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
23.03.2017, 12:16

Seriál Prázdniny sa skončil. Nahradí ich Panelák

Na obrazovky sa Prázdniny vrátia na jeseň.

Seriál Prázdniny sa skončil. Nahradí ich Panelák
Zdroj: TV JOJ

Seriál Prázdniny včera uzavrel svoju prvú sériu desiatou epizódou. Rodinný komediálny seriál divákov zaujal a stal sa najsledovanejším pôvodným nespravodajským programom tohto roka.

Televízia JOJ bude v lete nakrúcať druhú sériu, na obrazovkách dostane priestor v jesennej programovej štruktúre. Potvrdili to tvorcovia i televízia JOJ.

Prázdniny odštartovali v stredu 18. januára a už prvá epizóda dosiahla vysoko nadpriemernú sledovanosť 13,9 percenta a 38,2 percentný podiel na trhu. Pozrelo si ju 693-tisíc divákov nad 12 rokov. Aj nasledujúce epizódy seriálu si udržali nadštandardnú sledovanosť, hoci už žiadna z ďalších častí nedosiahla sledovanosť prvej časti. Každá časť však bola lídrom trhu v čase svojho vysielania, a to v oboch cieľových skupinách divákov. Každú epizódu si pozrelo priemerne 535 tisíc divákov nad 12 rokov, sledovanosť dosiahla 10.9 percenta pri podiele 29.6 percenta v cieľovej skupine 12-54 rokov.

​Najviac diváčok mali Prázdniny v cieľovej skupine žien vo veku 35 až 44 rokov, kde dosahovali najvyššiu sledovanosť – v priemere za desať epizód to bola sledovanosť 18,2 percenta. Muži v tejto cieľovej skupine zaznamenali v priemere 14,9 percentnú sledovanosť. Najviac divákov Prázdnin bolo z Trenčianskeho a Nitrianskeho kraja.

Zdroj: Stratégie/TV JOJ

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.