31.03.2017, 12:11

Personálne zmeny v denníku Sme. Okrem nového zástupcu šéfredaktorky sa mení aj šéfeditor webu

Vydavateľstvo posilňuje aj regionálne weby.

Personálne zmeny v denníku Sme. Okrem nového zástupcu šéfredaktorky sa mení aj šéfeditor webu
Zdroj: sme.sk

Ako informoval portál sme.sk, na viacerých pozíciách vydavateľstva nastávajú personálne zmeny.

Trojicu zástupcov šéfredaktorky SME.sk - Tomáša Prokopčáka, Svetlanu Kolesárovú a Jakuba Fila doplnil od marca Ondrej Podstupka (na titulnej fotografii vľavo). Od roku 2013 pôsobil vo vydavateľstve ako vedúci online magazínov, na novej pozícii bude zodpovedať za digitálny magazínový obsah.

Na pozícii šéfeditora webu SME.sk nastane zmena od mája. Súčasného šéfeditora Michala Trška nahradí Tomáš Czwitkovics (na titulnej fotografii v strede), ktorý od mája minulého roka zastáva pozíciu projektového manažéra pre audience development vydavateľstva a okrem toho spolupracuje s tímom online editorov na distribúcii obsahu SME.sk a participuje aj na jeho tvorbe.

Michal Trško (na titulnej fotografii vpravo), súčasný šéfeditor SME.sk, prejde do divízie regionálnych týždenníkov MY, kde nastúpi na pozíciu projektového manažéra so zameraním na regionálne weby a sociálne siete. Trško pôsobí v Sme od roku 2013 ako editor, neskôr pracoval na pozícii vedúceho športového oddelenia, od januára 2015 bol šéfeditorom SME.sk.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.