Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.04.2017, 09:36

František Borovský spúšťa novú televíziu. UP NEWTORK bude pre ľudí s hlavami v oblakoch

František Borovský spúšťa novú televíziu. UP NEWTORK bude pre ľudí s hlavami v oblakoch
Zdroj: UP Network TV

Ak chodíte s hlavou tak trochu v oblakoch, zaujímajú vás novinky z letectva, alebo len radi cestujete, František Borovský pre vás spúšťa novú televíziu. UP NETWORK bude podľa jeho slov prvá plnoformátová dokumentárna stanica. 

„Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o letectve, ale báli ste sa opýtať," definuje pri príležitosti spustenia novú televíziu bývalý riaditeľ TV JOJ a Barrandov a majiteľ spoločnosti EFB Network, ktorá UP NETWORK prevádzkuje. "Akákoľvek letecká udalosť, ktorá sa vo svete stane, patrí v ten deň medzi najčítanejšie a najsledovanejšie," dodal.

Televízia prinesie okrem spravodajstva zo sveta v oblakoch kvízy, dokumenty aj zábavné programy. UP NEWS bude vysielať v priebehu celého dňa, premiéra nového vydania bude vždy o ôsmej večer. Šéfredaktor spravodajskej relácie hovorí, že počas mimoriadnych situácií bude stanica vysielať mimoriadne vysielanie. "Myslím si, že si televízia nielen nájde svojho diváka, ale že sa diváci začnú podieľať na tvorbe vysielania," povedal Vít Krčmář. 

František Borovský dodáva, že od začiatku bude možné televíziu naladiť v programovej ponuke Skylinku, T-Mobile TV, Magio a Digi Slovensko. Okrem slovenských divákov si UP NETWORK od začiatku budú môcť naladiť diváci v Holandsku a Belgicku, spolu sa dostane do 2,5 milióna domácností v Európe.

Štart televízie UP NETWORK ohlásili na piatok 14. apríla o 20:00. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.