Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
21.04.2017, 00:00

Operátori vs. televízia JOJ. Naozaj ju vypnú?

Televízia JOJ žiada podľa operátorov neprimerané poplatky, tí sa bránia, s televíziou stále rokujú.

Operátori vs. televízia JOJ. Naozaj ju vypnú?

Asociácia prevádzkovateľov káblových telekomunikácií (APKT) informovala médiá formou tlačovej správy o tom, že televízia JOJ žiada za retransmisiu neprimerane vysoké poplatky.

Pre APKT je však nátlak televízie neúnosný. Tvrdí, že pohár pretiekol, a preto hovorí o tom, že jej členovia sú pripravení stanice skupiny JOJ Group – JOJ-ku, JOJ Plus a Wau – z ponuky vyradiť. Ani reakcia televízie nenechala na seba dlho čakať. JOJ-ka vo svojom vyhlásení hovorí o tom, že komunikácia s asociáciou bola od začiatku deštruktívna, preto sa rozhodla rokovanie s ňou ukončiť a začať rokovania s jednotlivými členmi APKT individuálne.

Vo svojom vyhlásení píše: „Do asociácie patrí 22 operátorov, z nich traja neodpovedajú na naše snahy o komunikáciu, s ostatnými členmi prebiehajú bezproblémové bilaterálne rokovania, ktoré smerujú k podpísaniu kontraktov.“ Týmto vyjadrením televízia vlastne konštatuje, že záujem o podpísanie zmlúv má, avšak nehovorí, za akých podmienok. A to je to najdôležitejšie. Podobne ako APKT nehovorí o tom, čo presne stojí v

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 84% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.