Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
24.04.2017, 11:21

Tvoja tvár a 1890 si divákov neudržali, Záhady tela boli príjemným spestrením soboty

Prekvapením boli premiérové časti Čo ja viem.

Tvoja tvár a 1890 si divákov neudržali, Záhady tela  boli príjemným spestrením soboty
Zdroj: RTVS

Piatok 21. apríla

V piatok večer odštartovala Jednotka premiérové časti zábavného kvízu Čo ja viem, ktorý sa hneď dostal do čela piatkového prime time. Šou sa stala najsledovanejším programom dňa, pozrelo si ju dokonca viac ľudí ako hlavné spravodajské relácie. Dosiahla sledovanosť až 7,8 percenta a 22,4 percentný podiel.

Farma na Markíze dosiahla 7,5 percenta a podiel 21,5 percenta, nasledujúci Duel si pripísal 7,7 percenta. JOJ sa filmový večer nevydaril, Miliónový dohadzovač si pozrelo len 4,3 percenta divákov pri podiele necelých 14 percent.

Celodenne dosiahla prvenstvo Markíza s podielom 21,7%, JOJ zaznamenala 15,6% a Jednotka 10,3%.

Sobota 22. apríla

Sobotný večer na Markíze a JOJ patril štandardne filmom, Jednotka odštartovala novú zábavnú šou.

Najviac divákov, 6,4 percenta, si pozrelo film Exodus: Bohovia a králi na JOJ, ktorá dosiahla podiel 20 percent. Markíza s filmom Jupiter na vzostupe zaznamenala 6,1 percentnú sledovanosť a podiel 17,7 percenta.

Novinka Záhady tela na Jednotke pritiahla k obrazovkám 5,6 percenta divákov a dosiahla podiel takmer 15 percent. V skupine divákov nad 12 rokov sa stal nový zábavný kvíz lídrom večera, zaznamenal podiel nad 19%. Novinka udržala divákov pri obrazovkách a nasledujúca talkshow Petra Marcina Neskoro večer dosiahla až 6 percent a podiel 16,4 percenta.

​V celodenných podieloch klesla Markíza na 16,7 percenta a priblížila sa k JOJ, ktorá dosiahla 15,3 percenta. Jednotka si pripísala 8,4 percenta.

Nedeľa 23. apríla

Nedeľný večer patril šou Tvoja zvár znie povedome, hoci už nedosiahla 10 percentnú sledovanosť ako predchádzajúci víkend. tentokrát si ju pozrelo 8,3 percenta divákov pri podiele 24,3 percenta. Aj tento výkon však stačil šou na pozíciu nedeľnej jednotky a takisto aj na prvú priečku spomedzi nespravodajských relácií celého týždňa. Vysokú sledovanosť 6 percent a podiel 21 percent dosiahla podvečerná repríza Hornej Dolnej.

Sledovanosť detektívneho seriálu 1890 na JOJ spadla voči predchádzajúcemu týždňu o jeden bod, zaznamenala 7,1 percenta a v podieli prekročila len 17 percent. Voči predchádzajúcemu týždňu mierne vzrástli Tajné životy na Jednotke, pripísali si 5,5 percentnú sledovanosť a podiel nad 13 percentami.

Markíza dosiahla s 17,9 percentami prvenstvo v celodenných podieloch, JOJ si pripísala 15,4 percenta a Jednotka skončila na 8,7 percentách.

Poznámka: Údaje uvádzame v cieľovej skupine divákov 12-54, pokiaľ nie je uvedené inak.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.