Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
31.05.2017, 14:30

Celosvetová premiéra 3. série seriálu Fear the Walking Dead už klope na dvere

Koniec sveta, ktorý odštartovala zombie apokalypsa, zmazal hranice a hrdinovia seriálu musia znovu obnoviť spoločnosť.

Celosvetová premiéra 3. série seriálu Fear the Walking Dead už klope na dvere
Zdroj: AMC

Seriál „Fear the Walking Dead – Živí mŕtvi: Počiatok konca“ sa vracia na obrazovky s novou 3. sezónou. Odštartuje v pondelok 5. júna v skorých ranných hodinách (3:00) celosvetovou premiérou na stanici AMC. V rovnaký deň o 22:00 odvysiela AMC aj epizódu s českým dabingom.

​Tretia sezóna obľúbenej zombie série bude rozdelená na dve časti. V prvej časti sa fanúšikovia môžu tešiť celkom na osem epizód a to od 5. júna do 10. júla. V tomto období bude premiéra aj finále prvej polovice sezóny vysielané dvoj-epizódovo.

Populárny seriál Fear the Walking Dead – Živí mŕtvi: Počiatok konca odštartuje tretiu sezónu pod vedením producentov Dave Ericksona, Roberta Kirkmana, Gale Anne Hurdovej, Grega Nicotera a Davida Alperta. Hlavné úlohy opäť obsadili Kim Dickensová v roli Madison, Cliff Curtis ako Travis, Frank Dillane sa znova predstaví ako Nick, Alycia Debnam-Carrey stvárni postavu Alicie a Mercedes Mason bude hrať Ofeliu. Ďalšími stálicami sú Colman Domingo ako Strand a Danay Garcia v roli Lucainy. Po novom sa v tretej sezóne predstavia Dayton Callie, Daniel Sharman a Sam Underwood, ktorí stvárnia rodinu Ottov – zakladateľov organizácie, ktorá sa chystala na pád demokracie, ale neočakávala povstanie mŕtvych. Okrem nich sa v seriáli objaví aj Sandra Tena, ktorá bude hrať postavu Loly Guerrerovej.

Rekapitulácia príbehu

Nehostinné územie bývalej hranice medzi Mexikom a Spojenými štátmi opäť prepojí rodiny. Koniec sveta, ktorý odštartovala zombie apokalypsa, zmazal hranice a hrdinovia seriálu musia znovu obnoviť nielen spoločnosť, ale predovšetkým vzťahy v rámci rozpadnutých rodín. V priebehu druhej sezóny Madison našla milovaného Travisa. Naopak Alicia sa spamätáva z vraždy Andresa. Nick, nachádzajúci sa len pár míľ od svojej matky, bol spoločne s Lucianou prepadnutý americkými vojakmi a obaja unikli smrti len o vlások. Strand a Ofélia sa snažia vzchopiť. Strand sa sústredí na využitie novej svetovej meny a Ofélia testuje svoju vôľu prežiť v zajatí.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.