16.06.2017, 18:07

Personálne zmeny v Markíze: Hovorkyňa Tóthová odchádza po štyroch rokoch z televízie

Do Markízy sa zároveň vracia Michal Borec, bývalý riaditeľ Centra marketingu.

Personálne zmeny v Markíze: Hovorkyňa Tóthová odchádza po štyroch rokoch z televízie
Zdroj: archív T.T.

Tatiana Tóthová pôsobila na poste hovorkyne Markízy od roku 2013, keď na poste nahradila Oľgu Dúbravskú. Dôvody odchodu Markíza nezverejnila. Informáciu priniesol portál topky.sk

Podľa informácií Stratégií sa do televízie Markíza zároveň vracia Michal Borec, ktorý v minulosti pôsobil v Markíze ako riaditeľ Centra marketingu. Po roku 2015, keď televízia Centrum marketingu zrušila, spolupracoval s Markízou externe prostredníctvom svojej firmy. Borec pracoval v Markíze od mája 2012, kedy pozíciu riaditeľa Centra marketingu prevzal po Martine Hrivnákovej. V novembri 2013 prevzal aj riadenie novovytvoreného Centra nových médií.

​Bol to práve Borec, ktorý 1. februára 2013 uvádzal Tóthovú do funkcie. "Sme veľmi radi, že Táňa Tóthová zúročí svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti komunikácie a PR práve v Markíze," povedal Borec ako vtedajší riaditeľ Centra marketingu TV Markíza.

Tatiana Tóthová absolvovala Filozofickú fakultu UK v Bratislave, odbor politológia a žurnalistika. Ako novinárka pracovala v denníkoch Sme a Hospodárske noviny. Neskôr pôsobila v televízii JOJ ako PR manažérka, následne sa stala hovorkyňou a vedúcou PR oddelenia. Pôsobila aj ako hovorkyňa strany Sloboda a solidarita a tiež bola riaditeľkou kancelárie predsedu Národnej rady. 

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.