Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
04.07.2017, 15:50

Nová šou Heslo štartuje vo štvrtok. Otestuje pohotovosť a vtip celebritných súťažiacich

Moderátorom súťažnej šou je Milan Junior Zimnýkoval.

Nová šou Heslo štartuje vo štvrtok. Otestuje pohotovosť a vtip celebritných súťažiacich
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ štartuje vo štvrtok o 20:35 novú zábavno-súťažnú šou Heslo. Moderátorom je osvedčený Junior (Milan Zimnýkoval), ktorý úspešne uvádza kuchársku šou Moja mama varí lepšie ako tvoja či spoločne s Marcelom Forgáčom zábavnú šou Nikto nie je dokonalý. Dopĺňať ho bude Thomas Puskailer, ktorý má spolu so svojím klaviristom Tonym Markom pripravené v každej epizóde dve hudobné úlohy.

V novej šou podobnej hre Activity budú súťažiť dve dvojice známych hercov, spevákov, moderátorov alebo športovcov. Každá dvojica bude hádať jedno slovo - heslo. V dvojici heslo pozná iba jeden, ten druhý ho musí uhádnuť na základe jednoslovnej nápovedy. Úlohou moderátora relácie - Juniora - je strážiť korektnosť súťaže a posúvať dej do ďalšieho kola. V prvých epizódach budú súťažiť Zuzka Šebová, Viktor Horján, Ady Hajdu, Matej Landl, Jakub Rybárik či Michael Szatmary.

Šou je licencovaným formátom od spoločnosti Fremantle-Media (v origináli Password).

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.