Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
13.07.2017, 14:17

Richard Müller, Helena Vondráčková aj Maťo Ďurinda. Speváci spustia na JOJke Super Karaoke

Adaptovaným šoférom bude v desiatich polhodinových epizódach Sveťo Malachovský. 

Richard Müller, Helena Vondráčková aj Maťo Ďurinda. Speváci spustia na JOJke Super Karaoke
Zdroj: JOJ.sk

"Kto by nepoznal očarujúceho a vtipom sršiaceho zabávača Jamesa Cordena a jeho spievajúce celebrity, ktorí sa s ním vezú v aute v uliciach Los Angeles a zabávajú seba aj milióny divákov po celom svete?" pýta sa televízia JOJ na podstránke venovanej novinke v septembrovej ponuke.

Licencovaný formát televície CBS uvedie v réžii Jeffa Minaříka na jeseň v desiatich polhodinových epizódach. Adaptovaným šoférom bude Sveťo Malachovský. 

Na JOJke si na sedadlo Malachovského spolujazdca sadnú české a slovenské hviezdy populárnej hudby. Z publikovaných fotografií vyplýva, že o bránice divákov sa budú pokúšať Helena Vondráčková, Richard Müller, Maťo Ďurinda aj Celeste Buckinghamová.

Originálna Carpool Karaoke, je populárnou súčasťou programu Late Night with James Corden. Hostiteľ James Corden vozí slávnych spevákov po Los Angeles, videá, ktoré v rámci toho vznikli, sú populárnymi aj na sociálnych sieťach. Zatiaľ najviac spustení mala Adele, vyše 160 miliónov.

JOJka bude jednou z prvých televizí na svete, ktorá licencovaný formát uvedie. Od mája sa vysiela v Izraeli, v auguste uvedie svoju adaptáciu Apple Music. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.