Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
18.07.2017, 13:55

Markíza na jeseň opäť odštartuje Let´s Dance. Známi sú už moderátori, porotcovia aj prví súťažiaci

Pozrite si, ktoré známe osobnosti sa predstavili v prechádzajúcich sériách.

Markíza na jeseň opäť odštartuje Let´s Dance. Známi sú už moderátori, porotcovia aj prví súťažiaci
Zdroj: TV Markíza

Markíza na jeseň plánuje návrat Let´s Dance na obrazovky. Moderátormi už šiestej série bude osvedčené duo Adela Vinczeová a Martin Pyco Rausch. „Teším sa na tento projekt, lebo som ho vždy vnímala ako program, ktorý ma svoju noblesu a príjemnú energiu. Teším sa na znovuspojenie s Pycom, na novinky a osviežovacie prvky, ktoré po dlhom čase táto relácia prinesie,“ povedala pre portál TV Markíza Adela.

Do porotcovských kresiel zasadnú Tatiana Drexler, Ján Ďurovčík, choreograf Petr Horáček a Zuzana Fialová. Herečka bola vôbec prvou víťazkou tejto tanečnej šou, v ďalších sériách sa predstavila aj ako moderátorka a porotkyňa. „Nestáva sa často, že sa začiatkom leta teším na jeseň. Ale pomyslenie na nedeľné večery plné hudby, nádhernej reči tela a sympatických ľudí vo mne vyvoláva radosť podobnú tej vianočnej. Som Let's Dance pozitív, vždy som bola,“ povedala Zuzana Fialová pre portál televízie.

V šiestej sérii sa medzi celebritnými tanečníkmi predstaví aj bývala Miss Silvia Lakatošová, ktoré roky tancovala v Lúčnici. „Uvedomujem si veľkú zodpovednosť, ktorú som prijala pozvaním do šou Let´s Dance, ale som veľmi rada, že si obnovím tanečné kroky, keďže som dlhé roky tancovala v Lúčnici. Teším sa veľmi, lebo folklór mam za sebou a spoločenské tance pred sebou,“ vyjadrila sa bývalá kráľovná krásy.

Medzi ďalšími súťažiacimi sa objaví moderátorka Markízy Lenka Vavrinčíková, víťazka poslednej SuperStar Emma Drobná, komička Eva Kramerová alias Evelyn či herec Braňo Deák známy aj zo seriálu Búrlivé víno.

Spomínate si ešte na súťažiacich či víťazov predošlých sérií?

Let´s Dance je licencovaný formát z Veľkej Británie, ktorý sa na obrazovke Markízy objavuje od roku 2006. Doteraz televízia odvysielala päť sérií, poslednú pred šiestimi rokmi, na jeseň v roku 2011. Televízia ponechá Let´s Dance tradičný vysielací čas – nedeľný prime time.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.