StoryEditor

Facebook testuje Lip Sync Live

05.07.2018, 08:00
Autor:
pzpz
Funkcia imitácie spevu priamo v živom vysielaní.

Facebook chystá pre svojich používateľov množstvo noviniek týkajúcich sa live vysielania a Stories. Vďaka tomu, že začiatkom roka začal spolupracovať s nahrávacími štúdiami, používatelia si môžu pridávať obľúbené skladby do videí bez toho, aby sa obávali porušenia autorských práv.

Spoločnosť zakúpila licencie a vďaka tomu sa používatelia nemusia obávať odstránenia spotu. V prípade, že bude do videa pridaná hudba, ktorá povolená nie je, Facebook na to vopred upozorní.

Teraz Facebook chystá zaviesť do aplikácie novinku s názvom Lip Sync Live. Ide o testovaciu funkciu, ktorá podľa vývojárov umožní používateľom zabávať sa na platforme viac ako doteraz. Vo funkcii si môžete vybrať obľúbenú skladbu a pomocou živého vysielania imitovať spev.

Ako funkciu spustiť?

Vo Facebook Live si zvolíte funkciu Lip Sync Live a vyberiete skladbu, ktorú chcete aby sa premietla do obrazovky živého vysielanie. A môžete spievať.

Vývojári pripravujú do Stories ďalšiu funkiu rozširujúcu Stories. Hudbu si budete môcť pridávať aj do nich. Od toho, aké ľahké bude pridávať hudbu do Stories aj do živého vysielania si Facebook sľubuje väčšiu popularitu a zábavnejší obsah. Verí, že sa hudobnými funkcionalitami podporí zdieľanie cez viacero platforiem Facebooku.

23. máj 2022 09:01