01.07.2019, 12:28

Online summit 2019: Predstavujeme top témy konferencie

Pozývame vás na digitálnu konferenciu. Uvidíme sa 19. septembra.

Online summit 2019:  Predstavujeme top témy konferencie
Zdroj: archív

Online summit je odborná konferencia, ktorá pomáha marketérom a značkám orientovať sa v najnovších trendoch v online a zároveň ich aplikovať v ich dennodenných biznisových rozhodnutiach. Ak sa zaujímate o aktuálne trendy v digitále a chcete získať skúsenosti od odborníkov, určite by ste si nemali nechať ujsť 19. september, kedy sa Online Summit 2019 bude konať.

Čo budú hlavné témy tohtoročného ročníka, ktorý sme nazvali Follow The Money

Na jednej strane sa hovorí o výraznej spoločenskej zodpovednosti značiek, na druhej strane je digitál priestor pre efektívne fungovanie kampaní. Ako to spolu ide dohromady a čo všetko je dnes potrebné pre efektívne fungujúcu kampaň v digitáli? Ponúkame vám top témy tohtoročného Online summitu.

  • Prečo značky komunikujú zodpovedne

Trend, ktorý dnes rezonuje nielen v digitálnom marketingu. V súčasnosti totiž značky posúvajú svoju komunikáciu a hovoria o zodpovednej komunikácii. Prečo je to tak, čo im to prináša a čím sa dá inšpirovať?

  • Brand safety – naozaj sa vaša značka zobrazuje pri vhodnom obsahu
  • Sila sociálnych sietí alebo Instagram first 

Minulý rok sa značky išli zblázniť z Instagramu. Stal sa Instagram naozaj kráľom všetkých sociálnych sietí? V čom sú pre značky prospešné iné sociálne siete? A ako najlepšie využiť Stories?

  • Kedy naozaj funguje kampaň s influencerom
  • Ako sa nestratiť v oceáne youtubových videí?

Podľa odborníkov je video formátom budúcnosti. Na konferencii sa dozviete ako najlepšie využiť jeho potenciál a nestratiť sa v záplave iných videí,  spoznáte najnovšie tipy na YouTube kanál ako aj  nové formy cielenia.

  • Buďte tam, kde sú vaši zákazníci alebo Podcasty, trendy formát pre tento rok

 

Ďalšie témy doplníme priebežne.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.