30.07.2019, 16:21

Predstavujeme spíkrov na Online Summite: Tomáš Brngál: Od virtuálnej medicíny k virtuálnemu svetu

Pozývame vás na konferenciu už 19. septembra.

Predstavujeme spíkrov na Online Summite: Tomáš Brngál: Od virtuálnej medicíny k virtuálnemu svetu
Zdroj: archív T. B.

Ako môže virtuálna realita pomôcť značkám?

Tomáš Brngál pochádza z Bratislavy, vyštudoval medicínu  na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Spolu s kamarátmi vymysleli aplikáciu o ľudskom tele vo virtuálnej realite a založili Startup Virtual Medicine. V súčasnosti si aplikáciu stiahlo tisíce ľudí z viac ako 150 krajín po celom svete. Vďaka tejto aplikácii je učenie o ľudskom tele omnoho efektívnejšie, interaktívnejšie, ale aj zábavnejšie. Ale to nie je posledný úspešný príbeh Tomáša Brngála a jeho kolegov.

Na Online Summite nám Tomáš na základe vlastných projektov ukáže, ako virtuálna realita dokáže pomáhať značkám. Ak vás to zaujíma, radi vás uvidíme už 19. septembra v bratislavskom hoteli Saffron.

Na konferencii sa bude hovoriť aj o tom:

  • Prečo značky komunikujú zodpovedne: Trend, ktorý dnes rezonuje nielen v digitálnom marketingu. V súčasnosti totiž značky posúvajú svoju komunikáciu a hovoria o zodpovednej komunikácii. Prečo je to tak, čo im to prináša a čím sa dá inšpirovať?
  • Brand safety – naozaj sa vaša značka zobrazuje pri vhodnom obsahu
  • Sila sociálnych sietí alebo Instagram first: Minulý rok sa značky išli zblázniť z Instagramu. Stal sa Instagram naozaj kráľom všetkých sociálnych sietí? V čom sú pre značky prospešné iné sociálne siete? A ako najlepšie využiť Stories?
  • Kedy naozaj funguje kampaň s influencerom
  • Ako sa nestratiť v oceáne youtubových videí? 
  • Buďte tam, kde sú vaši zákazníci alebo Podcasty, trendy formát pre tento rok

V prípade záujmu sa môžete registrovať tu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.