31.07.2019, 17:49

Predstavujeme spíkrov na Online Summite: Martin Volek: Ako sa nestratiť v záplave youtubových videí?

Pozývame vás na konferenciu už 19. septembra.

Predstavujeme spíkrov na Online Summite: Martin Volek: Ako sa nestratiť v záplave youtubových videí?
Zdroj: Martin Volek

Ako sa nestratiť v oceáne youtubových videí?

Podľa odborníkov je video formátom budúcnosti. Ako však využiť jeho potenciál čo najlepšie a nestratiť sa v záplave iných videí? Vďaka prezentácii Martina Voleka z agentúry Volis International  spoznáte najnovšie tipy na YouTube kanál ako aj  nové formy cielenia.

Martin Volek sa v online marketingu pohybuje viac ako dekádu. Je spoluzakladateľom a hlavou Volis International a pôsobí aj ako Google Partners Trainers. Aktívne pristupuje k vzdelávaniu iných, často pôsobí ako lektor na konferenciách, startupových centrách, či na univerzitách.

Na konferencii Online Summit máme pripravené aj ďalšie témy:

  • Prečo značky komunikujú zodpovedne: Trend, ktorý dnes rezonuje nielen v digitálnom marketingu. V súčasnosti totiž značky posúvajú svoju komunikáciu a hovoria o zodpovednej komunikácii. Prečo je to tak, čo im to prináša a čím sa dá inšpirovať?
  • Brand safety – naozaj sa vaša značka zobrazuje pri vhodnom obsahu
  • Sila sociálnych sietí alebo Instagram first: Minulý rok sa značky išli zblázniť z Instagramu. Stal sa Instagram naozaj kráľom všetkých sociálnych sietí? V čom sú pre značky prospešné iné sociálne siete? A ako najlepšie využiť Stories?
  • Kedy naozaj funguje kampaň s influencerom
  • Buďte tam, kde sú vaši zákazníci alebo Podcasty, trendy formát pre tento rok

V prípade záujmu sa môžete registrovať tu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.