12.08.2019, 08:59

Lucia Petrášová z O2: Aká je úloha online médií pri budovaní hodnotovej komunikácie značky?

Predstavujeme spíkrov a témy septembrovej konferencie Online Summit.

Lucia Petrášová z O2: Aká je úloha online médií pri budovaní hodnotovej komunikácie značky?

Aká je úloha online médií pri budovaní hodnotovej komunikácie značky?

O2 patrí u nás k lídrom spoločensky zodpovednej komunikácie. Už tradične nám v novembri pripomína, že sloboda nie je samozrejmosť. Prednedávnom prišiel s kampaňou Nebuď pirát, ktorá sa týkala zodpovedného šoférovania. Kampaň pomohol odštartovať v online priestore Sajfa.

Nebuď pirát nebola jedinou kampaňou O2, ktorá výrazne rezonovala v online prostredí. O skúsenostiach s komunikáciou v online, príde na Online Summit porozprávať Lucia Petrášová šéfka marketingovej komunikácie O2. Dozviete sa, či sú online médiá a influenceri dôležití v rámci hodnotovej komunikácie značky, alebo či urobia viac škody ako úžitku? Ako komunikovať v online prostredí so zákazníkmi, ktorí zastávajú odlišné hodnoty ako vaša značka? To všetko na Online Summite už 19. septembra v Bratislave.

Lucia sa marketingovej komunikácii venuje viac ako pätnásť rokov. Najprv na accountských pozíciách v reklamných agentúrach na Slovensku a v Bulharsku. Neskôr prešla na klientskú stranu do O2, kde zodpovedala za rôzne oblasti od BTL až po ATL a sponzoring. V roku 2016 sa stala šéfkou oddelenia marketingovej komunikácie O2.

Konferencia sa venuje aj ďalším aktuálnym témam v digitáli:

  • Dáta ako kľúč k efektívnemu marketingu v online
  • Sila sociálnych sietí alebo Instagram first: Minulý rok sa značky išli zblázniť z Instagramu. Stal sa Instagram naozaj kráľom všetkých sociálnych sietí? V čom sú pre značky prospešné iné sociálne siete? A ako najlepšie využiť Stories?
  • Ako dokáže virtuálna realita pomôcť značkám?
  • Dá sa vybudovať brand iba v digitáli?
  • Ako sa nestratiť v oceáne youtubových videí? 
  • Trendy pre eCommerce, ktoré využíva líder

Ak vás témy zaujali, môžete sa prísť pozrieť na konferenciu, registrovať sa môžete tu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.