Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook

Effectix sa stal novým členom IAB Slovakia

Od leta 2020 sa k členom IAB pridala aj výkonnostná marketingová agentúra Effectix.

Effectix sa stal novým členom IAB Slovakia
Zdroj: effectix

Združenie pre internetovú reklamu IAB Slovakia prijalo do svojho klubu česko-slovenskú agentúru Effectix.  IAB Slovakia je najväčším združením na slovenskom digitálnom trhu, plne rešpektovaným najmä pre podrobný monitoring médií a internetových portálov. IAB tak v súčasnosti má 44 členov, z toho 22 agentúr a reklamných subjektov, všetky relevantné slovenské médiá a najväčšiu slovenskú banku.

„Sme hrdí, že sme vyrástli na úroveň top agentúr. Hrdo sa zaraďujeme po ich boku v tomto prestížnom združení. Naše široké aktivity v oblasti edukácie trhu radi ponúkneme v projektoch, ktoré zastrešuje IAB Slovakia. Tešíme sa na intenzívnu spoluprácu na spoločných projektoch a aktivitách, ktoré nás spoločne posunú ďalej.“  hovorí Milan Markovič, COO Effectix.com na Slovensku.

Effectix sa stal novým členom IAB Slovakia
Zdroj: effectix

Effectix.com na slovenskom trhu pôsobí už desať rokov, sídli v Prahe a v Bratislave. Je členom medzinárodnej skupiny CEE Digital Alliance a v Českej republike je Kľúčovým partnerom Googlu. Zamestnáva päťdesiat marketingových odborníkov a špecializuje sa v online marketing na zlepšenie výkonu a silnejšiu značku a to pomocou PPC, SEO, sociálnych sietí, UX, RTB a grafiky.

Effectix sa stal novým členom IAB Slovakia
Zdroj: effectix

(PR)

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.