Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook

Novinka na TA3

„Nová Európa“ je relácia, ktorú Televízia TA3 zaraďuje od 24. januára 2021 do svojej programovej štruktúry. Nový formát prinesie divákom informácie ako Európska Únia ovplyvňuje zmeny v spoločnosti, v ekonomike a v živote občanov Slovenska počas krízy Covid-19.

Novinka na TA3
Zdroj: TA3

Európska únia v súčasnosti pomáha tlmiť hospodársky úpadok a reštartovať európske ekonomiky prostredníctvom nového sedemročného rozpočtu ako aj Plánu obnovy. Pre úspešné zapojenie a využitie tohto európskeho úsilia je rozhodujúce vyznať sa v pomocných krokoch a úspešne ich uviesť do praxe aj na Slovensku.

Cieľom televízneho programu „Nová Európa“ je zvyšovať informovanosť a povedomie občanov Slovenska o opatreniach EÚ v boji s koronakrízou, predstavovať úlohy Európskeho parlamentu v tomto procese, ako aj informovať o tom, ako európsku pomoc Slovensko využíva.

Novinka na TA3
Zdroj: TA3
Všetkými aktuálnymi informáciami a novinkami prichádzajúcimi z Bruselu vás v relácii Nová Európa prevedie moderátor Tomáš Verníček.

Periodicita relácie : 1x mesačne

Minutáž : 15 min.

(PR)

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.