27.09.2021, 15:45

Ročenka Eventy 2021: Najväčšie výzvy, ktoré čakajú eventovú brandžu v tomto a budúcom roku

Špeciálna ročenka magazínu Stratégie prináša pohľad eventových agentúr na kľúčové témy posledného obdobia a nové trendy v tomto segmente trhu.

Ročenka Eventy 2021: Najväčšie výzvy, ktoré čakajú eventovú brandžu v tomto a budúcom roku
Zdroj: Stratégie

Eventový segment patrí k tým, ktoré koronakríza postihla najviac. Eventové agentúry boli protipandemickými opatreniami zasiahnuté ako prvé a pri ich uvoľňovaní sú na rade ako posledné. 

Ako sa posledných 18 mesiacov podpísalo na fungovaní eventovej branže? Ako vidia agentúry svoju budúcnosť? A s akými výzvami sa budú musieť popasovať? Čaká ich zásadná transformácia?

​Eventových agentúr sme sa opýtali aj na to, či sú už klasické živé eventy minulosťou a či bude budúcnosť patriť už len virtuálnym a hybridným eventom. Aké sú ich výhody a nevýhody? Čo je pri ich organizovaní dôležité, aby boli atraktívne a efektívne?

Špecializovanú ročenku EVENTY 2021 si môžete stiahnuť nižšie. Nájdete v nej aj top projekty a najzaujímavejšie novinky posledného obdobia partnerských agentúr prílohy.

Zdroj: Stratégie

 Stiahnuť dokument

Pozrite si aj ročenku EVENTY 2020:

Zdroj: Stratégie

 Stiahnuť dokument

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.