02.02.2004, 00:00

Nový spravodajský server

Denník Nový Čas a internetový portál Zoznam.sk od včera sprevádzkovali nový spravodajský server www.bleskovky.sk, ktorý nahrádza doterajšiu webovú stránku Nového Času.

O ambíciách nového portálu sa vyjadril aj Vladimír Mužík, šéfredaktor Nového Času: “Cieľom projektu je v priebehu niekoľkých mesiacov obsadiť vedúcu pozíciu medzi spravodajskými servermi na Slovensku.“ K spolupráci medzi Novým Časom a Zoznamom.sk sa vyjadril a konateľ Zoznamu.sk Lukáš Alner. „Chceli by sme spolu s denníkom Nový Čas vybudovať spravodajský server pre široký segment užívateľov internetu. Tí na Bleskovkách nájdu zaujímavosti zo spoločenského života, informácie z politiky, ekonomiky až po bezkonkurenčné športové spravodajstvo. Okrem toho veľké množstvo súťaží, diskusii a názorov. Bude to jednoducho najlepší zdroj informácii, zábavy a to všetko v modernom a užívateľsky prijemnom kabáte, “ dodal Lukáš Alner.

Zdroj: Vladislav Borovský, Stratégie

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.