24.04.2006, 00:00

Lukáš Alner odchádza zo Zoznamu

Jeden z bývalých majiteľov a súčasný riaditeľ spoločnosti Zoznam, prevádzkujúcej rovnomenný najnavštevovanejší internetový portál na Slovensku zmení zamestnanie.

Riaditeľ portála Zoznam Lukáš Alner sa rozhodol zo spoločnosti odísť. I keď Slovak Telekom, ktorý nadobudol v auguste minulého roka 90 % obchodný podiel v spoločnosti Zoznam oficiálnu informáciu ešte nevydal, odchod Lukáša Alnera je v Zozname už jasnou záležitosťou. Lukáš Alner informoval o svojom odchode prostredníctvom mailu zamestnancov Zoznamu a táto informácia je známa už aj medzi niektorými obchodnými partnermi spoločnosti. Dôvodom Alnerovho odchodu zo Zoznamu sú podľa zdroja blízkeho Zoznamu zrejme názorové rozdiely pri riadení spoločnosti, ako aj komplikácie s tým spojené po prevzatí Zoznamu spoločnosťou Slovak Telekom. V súčasnosti sa neuvažuje o tom, že by mal po odchode Lukáša Alnera nastúpiť na miesto riaditeľa Zoznamu niekto iný. Predpokladá sa, že jeho kompetencie sa s najväčšou pravdepodobnosťou prerozdelia medzi vedúcich pracovníkov spoločnosti Zoznam.

Zdroj: Vladislav Doktor, Stratégie

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.