24.10.2014, 11:05

BTLka partnerom prvého The International Festival of Events and Live Comm

BTLka má na slávnostnom odovzdávaní cien EuBEA, okrem zástupcov shortlistovaných agentúr, aj zastúpenie medzi rečníkmi sprievodnej konferencie.

Štefan Kozák

Už v priebehu dnešného dňa sa dozvieme víťazov prestížnych ocenení European Best Event Awards. Na shortliste sa nachádzajú aj dve slovenské agentúry, členské agentúry BTL komunikačnej asociácie:

·         Creative Pro v kategórii Roadshow s projektom Office 2 Go pre klienta Microsoft  Slovakia a v kategórii Sustainable event s projektom Gives Back Wings realizovaným pre klienta RWE IT

·         Monarch v kategórii Teambuilding s projektom Orange Village Camp Pribylina usporiadaným pre klienta Orange Slovensko.

 

Na dnešnom programe prvého európskeho event a live comm festivalu je okrem vyvrcholenia v podobe vyhlásenia a odovzdania ocenení aj pokračovanie druhého dňa konferencie. Jedným z rečníkov bude aj bývalý predseda BTL komunikačnej asociácie, Štefan Kozák. BTLka bude v jeho osobe zastúpená pri okrúhlom stole pan-európskej debaty zameranej na otázky porozumenia lokálnych odlišností a ich prekonávania.

Pri okrúhlom stole diskusie budú prítomní aj Milo Vergucht (CEO, 27Name), Barbara Jamison (Head of Business Development Europe, London and Partners) a Maarten Schram (Managing Director, Independent Dutch Event Association).

V španielskej Seville sa aktuálne nachádzajú traja predstavitelia BTLka, Andrea Skočeková, jej aktuálna predsedníčka a managing director agentúry Brand Advertising; Štefan Kozák, bývalý predseda BTLka a managing director Creative Pro a Peter Princ, managing director agentúry Monarch.

 

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.