09.01.2015, 16:17

Prvá informácia: Televízia Doma povedala, čím nahradí seriál Feriha

Na obrazovky Doma príde nový turecký seriál. Stanica už zverejnila jeho názov.

Prvá informácia: Televízia Doma povedala, čím nahradí seriál Feriha

Televízia Doma povedalal, čo chystá po skončení Ferihy. Bude to ďalší turecký romantický seriál Ask-i Memnu (Forbidden Love), ktorý dostane slovenský názov Zakázaná láska. Informuje na svojom webe.

Ako dodáva televízia, v hlavnej úlohe v ňom účinkuje Hazal Kaya (Feriha), v seriáli hrajú tiež Beren Saat (Fatmagül) alebo Kivanc Tatlitug (Mehmet zo seriálu V objatí hodvábu).

Feriha sa na Doma skončí vo štvrtok 29. januára, Zakázaná láska (Ask-i Memnu) teda bude mať slovenskú premiéru vo februári.

Doma zároveň potvrdila, že na rok 2015 chystá aj latinskoamerickú telenovelu Víťazstvo lásky (Triunfo del amor). Seriál pozerali pri premiére v Mexiku v každej piatej domácnosti - pri premiére na stanici Canal de las Estrellas dosahoval sledovanosť 3,1 milióna domácností (rating 22,7 %). Oproti hlavnému konkurentovi mal vyše 2-násobný náskok. Stratégie o jeho kúpe informovali už v minulosti, viac informácií o tomto seriáli nájdete tu.

 

Viac informácií o Zakázanej láske a prvé upútavky televízie Doma prinesieme čoskoro.

http://youtu.be/UPmUbt0hk0g

Zdroj: ik

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.