02.07.2015, 15:50

Doma chystá ďalší turecký seriál Dila (video)

Telenovela Dila bude novinkou televízie Doma. Prečítajte si viac o nej a jej premiére.

Doma chystá ďalší turecký seriál Dila (video)
Zdroj: Global Agency

Televízia Doma vráti premiérovú tureckú tvorbu na svoje obrazovky už v lete. Ako povedala na svojom webe, chystá nový romantický seriál Dila. Vytvorila mu už aj stránku na Facebooku.

Momentálne vysiela Doma v pôvodne telenovelovom okne cez pracovné dni o 21:30 americký seriál Cudzinka (Outlander). Turecký seriál Dila sa dostane do vysielania už v auguste.

Dila alias Dila Hanim je turecká telenovela, ktorú na jeseň 2012 začala vysielať stanica Star TV a neskôr Show TV. Vznikli dve série.

Dilu predáva spoločnosť Global Agency - tá už na Slovensko dostala seriály Tisíc a jednu noc (1001 gece) a Sultán (Magnificent Century). "Tradičný seriál Dila uspel v Turecku, Chorvátsku a kúpilo ho mnoho ďalších krajín," povedala pre Stratégie predajkyňa Senay Tas, keď ho v roku 2013 uvádzala na veľtrhu NATPE. Viac informácií.

Prečítajte si tiež:

O čom je Dila. Príbeh osudovej lásky. Dilin manžel, otec a jeho rival sa dostanú do sporu o pozemky. Napätie sa stupňuje a skončí sa vraždou. Dila prisahá pomstiť smrť svojho manžela. Zaľúbi sa však do vraha.

https://vimeo.com/58098985

Zdroj: Ivan Krasko

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.