07.01.2016, 13:31

RTVS dnes večer mimoriadne mení program. Dôvodom je úmrtie Antona Srholca.

Zmeny programu sa týkajú Dvojky.

RTVS dnes večer mimoriadne mení program. Dôvodom je úmrtie Antona Srholca.

Zmeny programu sa týkajú Dvojky a rozhlasových staníc: Rádio Slovensko, Rádio Devín a Rádio Regina.

RTVS informovala médiá, že v súvislosti s úmrtím kňaza Antona Srholca pripravila mimoriadne zmeny programu v rozhlase i v televízii.

Už dnes na Dvojke desať minút po dvadsiatej zaradí dokument z cyklu GEN.sk, vďaka ktorému si diváci budú môcť pripomenúť osobnosť Antona Srholca. Po polnoci odvysiela Dvojka  publicistický program O čom je život podľa Antona Srholca s jeho zamyslením nad hodnotami v živote človeka.

Rádio Slovensko dnes o pol jednej mimoriadne zaradilo rozhovor  - Spomienka na Antona Srholca redaktorky Soni Gyarfášovej a podvečer o 18.30 odvysiela reláciu so slovenským výnimočným kňazom a osobnosťou Antonom Srholcom - Osudy.

Rádio DEVÍN na sobotu (9. 1.) pripravuje špeciálny blok relácií Pocta Antonovi Srholcovi: od 7:40 to bude zostrih z cyklu Navštívil Rádio Devín s rozhlasovými rozhovormi s Antonom Srholcom. O 8:05 bude do vysielania zaradený rozhovor s autorkou Alenou Čermákovou o filme, ktorý nakrútila o Antonovi Srholcovi a od 8:20 Odkazy do neba pre Antona Srholca. Rádio Regina v sobotu (9.1.) o 12:10 odvysiela Portrét A. Srholca a v nedeľu o 10:00 Túto hudbu mám rád s hosťom Antonom Srholcom.

 

 

Zdroj: red

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.