04.01.2016, 14:28

Markíza mení program. Búrlivé víno uvidíme už dnes

Už dnes večer odvysiela televízia Markíza nové diely seriálu Búrlivé víno. Pôvodne boli naplánované až na štvrtok 7. januára.

foto: Markíza

Štart novej série Búrlivého vína mala televízia Markíza naplánovanú na štvrtok 7. januára. V ten deň však začína vysielať nový seriál Naši aj televízia Joj. Markíza sa rozhodla zmeniť svoju dnešnú programovú štruktúru a premiérové diely siedmej série Búrlivého vína odvysiela už dnes o 20:30.

 

V prvej časti siedmej série budú vážnou životnou skúškou opäť prechádzať Roznerovci - Eva (Monika Hilmerová) a Peter (Martin Mňahončák). Okrem toho, že ich manželstvo je v kríze, musia čeliť oveľa horšej situácii. Lauru totiž unesú záhadní muži s rakúskou poznávacou značkou.

Ani v siedmej sérii nebude núdza o množstvo emócií – lásku, priateľstvo, vášeň, ale aj nenávisť a ľudskosť. Obľúbený rodinný seriál z vinárskeho prostredia vysiela televízia Markíza od 1. januára 2013.

 

Televízia Markíza mení celý dnešný večerný program a namiesto komédie Frajeri vo Vegas a Týždeň bez záväzkov odštartuje večer Búrlivým vínom o 20:30, po ňom odvysiela o 21:50 skeč šou Kredenc. Dnešné vysielanie ukončí romantická komédia Záložný plán s Jennifer Lopez v hlavnej úlohe.

 

 

Chcete byť pravidelne informovaní o dianí v brandži? Odoberajte bezplatný newsletter Stratégií.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: kh

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.