20.11.2015, 08:00

Cez portál jaspravim.sk ľudia doteraz zarobili takmer 600 000 eur

Ide o portál pre mikroprácu. Prvýkrát uvádza kampaň.

Cez portál jaspravim.sk ľudia doteraz zarobili takmer 600 000 eur

Prostredníctvom portálu jaspravim.sk, ktorý vznikol v roku 2011, môžu malí, strední ale aj veľkí podnikatelia ponúkať svoje produkty a služby a zároveň nakupovať služby a produkty iných. Dostať tu napríklad môžete básničku vyrobenú na mieru či grafické logo pre vašu firmu. Ide v podstate o burzu, kde ľudia ponúkajú svoje služy či home-made výrobky. Od jej vzniku tu zarobili vyše pol milióna eur. 

jaspravim.sk vznikol v roku 2011, dnes sa rozhodol, že svoje služby odpromuje cez televíznu kampaň. Kľúčové posolstvo znie: Zmenili sme spôsob nakupovania služieb na webe. Nakupuj, predávaj a zarábaj bezpečne. O dôvodoch vstupu do televízie hovorí Miroslava Števková, founder jaspravim.sk: „Chceme predstaviť nový a bezpečný spôsob nakupovania služieb na webe celému Slovensku. Vzhľadom k tomu, že sme prvý portál svojho druhu  a chceli sme zahrnúť tak nakupujúcich ako aj predávajúcich bolo to náročné, ale fascinujúce. Kde predávajúci má vždy istotu, že pokiaľ dodá službu tak, ako sľúbil, dostane zaplatené a na druhej strane kupujúci má istotu, že pokiaľ službu nedostane, budú mu peniaze vrátené. Vybrali sme atmosféru mesta Banskej Štiavnice, ktorá jehistorická a nám srdcu  blízka, a nádherne spája staré s novým. Stala sa miestom pôsobenia kreatívcov, freelancerov, ktorí prešliapávajú cestu „novej dobe". 

Kampaň vznikla interne a využíva Tv, rádio, outdoor a online. Prebieha od novembra 2015 do februára 2016.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sdDXxblvILU

Zdroj: rm

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.