03.05.2016, 16:04

Pes Ftefan z reklám Kofoly je späť. A nie je sám

Známy šušlavý pes predstavuje novú pollitrovú Kofolu. Prvýkrát bude kampaň aj na Snapchate.

Pes Ftefan z reklám Kofoly je späť. A nie je sám

Včera Kofola na svojom Facebooku avizovala, že sa fanúšikovia šušlavého psa môžu tešiť na nové časti kampane. Pes Ftefan sa vracia na internet a opäť chce osloviť mladú cieľovku. 

V teasingovom videu hovorí svojou šušlavou rečou, že je späť a upozorňuje, že nebude sám. Zároveň sľubuje premiéru reklamy. Od publikovania si teasingové video na Facebooku získalo vyše 500 000 videní, ktoré sa stále zvyšujú. Teasing bol nasadený vo vysielaní väčšiny slovenských a českých televízií, pričom plynule na neho nadviazali prvé spoty kampane. Predtým sa objavil na Youtube, Facebooku a Instagrame. 

"Parťáka" Ftefanovi v novej reklame robí melón, teda meflón v jeho reči. V spote sa Ftefan ocitne na tenisovom kurte s pánom Meflónom. Pomocou automatického nahadzovača loptičiek začne loptičky trieliť na melón, ktorý sa, ako inak, nemá ako brániť. Pozrite si, ako to dopadne. V závere sa pes spýta: Dáš si meflón? Pes tak po novom v reklamách propaguje novú melónovú pollitrovú príchuť Kofoly. 

V druhom najnovšom spote Ftefan padá z lietadla, až na to, že stratí svojho nového kamaráta.

"Exekučne sme stavili na už overenú cestu 3D animácie v spolupráci s produkčnou spoločnosťou ALIEN,” hovorí creative team director Zaraguzy, Igor Majkút a dodáva: “Pripravili sme 5 spotov, pričom oproti minulému roku k nim pribudol teasing, teda akási prvá reklama na reklamu."

Kampaň sa objaví prvýkrát aj na Snapchate. „Na nej budú môcť fanúšikovia sledovať ďalšie vtipné príbehy Tunu a pána Meflóna, pričom všetky budú snímané netradične z pohľadu psíka,“ dodáva senior copywriter Jaroslav Vígh.

KREDITY KAMPANE:

Creative Director: Michal Pastier, Igor Majkút

Graphic Designer: Michal Mazan, Andrej Nemček, Kristína Mazáková, Jozef Ľudrovan

Copywriter: Jaroslav Vígh, Michal Pastier

Strategy Director: Juraj Pobjecký

Social Media: Martin Rajec

Account Manager: Miroslav Nádobrý, Marián Záhorec

Produkcia spotov: Alien studio

Kofola, a.s.:  Lucia Tarbajovská, Senior Brand manager

                      Martin Macoun, Brand manager

                      Marcela Vuong, Junior brand manager

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.