10.11.2017, 15:28

Ženský web Diva.sk zmenil logo a kompletne prerobil dizajn

Úpravami prešiel aj obsah.

Ženský web Diva.sk zmenil logo a kompletne prerobil dizajn
Zdroj: Diva.sk

Ženský portál Diva.sk prichádza s úplne novým dizajnom, ako aj s prepracovaným logom, sloganom a prináša aj upravený obsah.

Samotná stránka, ako aj logo, používajú moderný dizajn, ktorý je vzdušnejší a svieži. Je postavený hlavne na fotografiách, ktoré majú poskytnúť čitateľovi prvotnú informáciu pred otvorením samotného článku.

Úpravami prešiel aj obsah. Okrem iného sa rozšírila sekcia News, v ktorej redakcia prináša aktuálne informácie o dianí v oblasti lifestylu.

Ženský magazín Diva.sk pôsobí na trhu už 11 rokov. Medzitým prešiel web viacerými úpravami. Aktuálna zmena dizajnu bude podporená aj bannerovou online kampaňou, ktorá bude prebiehať na weboch vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia.

Janette Suchá, šéfredaktorka Diva.sk: „Diva.sk je po redizajne ešte atraktívnejšia, trendovejšia, prehľadnejšia a štýlovejšia. Keďže pripravujeme pre naše čitateľky nielen zaujímavý obsah, ale záleží nám aj na ich príjemnom pocite, keď si náš web čítajú, prinášame im väčšie fotografie i viac obsahu postaveného na fotkách. Na Diva.sk nájdu tie najhorúcejšie novinky z lifestylových trendov, sveta celebrít, ale i všetko, čo ich zaujíma z oblasti vzťahov, módy, krásy či osobnostného rozvoja. Verím, že aj vďaka novému dizajnu budeme k svojim čitateľkám ešte bližšie.“

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.