19.11.2021, 13:26

Unikátne spojenie Footshop x Vasky prinieslo limitovanú edíciu Urban Hiking

Dva love brandy, ktorých cieľová skupina je na prvý pohľad úplne iná, sa spájajú.

Unikátne spojenie Footshop x Vasky prinieslo limitovanú edíciu Urban Hiking
Zdroj: Divino

Výsledkom prémiovej spolupráce medzi sneakers fashion značkou Footshop a raketovo rastúcou značkou ručne vyrábaných kožených topánok Vasky je outdoorová limitka Footshop x Vasky Urban Hiking.

Kolekcia prináša využiteľnosť do hôr, ale aj pohodlie a štýl do mesta. Ide o najobľúbenejší model zákazníkov Vasky, takzvané farmárky. Klasické prevedenie modelu Vasky Farm Boot sa obohatilo o prvky, ktoré sú blízke práve Footshopu ako priekopníkovi streetwearu v Čechách a na Slovensku.

Čím sú výnimočné?

Novinka sa od pôvodného modelu Farm Boot odlišuje samotným riešením bočnej strany topánky a úplne unikátne sú dierky na šnúrky (D-rings), pútko na jazyku a päte topánky či kovová plaketa, ktorá je pripevnená skrutkami do podrážky.

Zdroj: Divino

​V oblasti achilovky je taktiež špeciálny branding oboch značiek, zboku sú znázornené jemné vrstevnice, ktoré súvisia so zimnou tematikou Urban Hiking. K dispozícii sú dve farebné prevedenia – Black a Caramel.

Cieľ kolaborácie

Spolupráca vznikla pri príležitosti 10. výročia Footshopu. Cieľom bolo odprezentovať identitu a filozofiu oboch značiek – lokálnym a ručne vyrábaným spôsobom s dôrazom na ľudský dotyk, ktorý je príznačný pre Vasky, keďže na výrobe jedného páru kožených topánok sa podieľa až 12 obuvníkov z Čiech a Slovenska, ktorý doň vkladajú nielen svoje srdce, ale aj dlhoročné skúsenosti.

Táto špeciálna edícia bude k dispozícii už 20. novembra 2021 a vzťahuje sa na ňu obmedzené množstvo – iba 100 kusov na www.vasky.sk a 100 kusov na www.footshop.sk. Cena: 140 eur.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.