27.06.2018, 17:00

LepšíDeň.sk oslavuje 3 roky

LepšíDeň.sk oslavuje 3 roky
Zdroj: LepšíDeň.sk

Dobrých a užitočných rád nie je nikdy dosť. Slováci stále hľadajú tipy, ako ušetriť, ako si niečo svojpomocne vypestovať a zhotoviť. Vyhľadávame dobré cestovateľské tipy, triky do domácnosti a rady pre lepšie zdravie.

Tie ponúka čitateľom aj portál LepšíDeň.sk, ktorý oslavuje 3 roky. Za to obdobie ponúkol vyše 1130 článkov plných praktických tipov a trikov. "Najväčšej popularite sa tešia rady pre zdravie, záhradkárske tipy, ale aj cestovanie, domácnosť a samozrejme recepty," približuje šéfka portálu Dana Bunová.

Okrem užitočných rád a tipov LepšíDeň.sk prináša aj aj inšpiratívne rozhovory so známymi tvárami ako je Adela Vinczeová, Andy Kraus, Sima Martausová, Dominik Dán, Ondrej Kandráč, ale aj s českými osobnosťami ako Jiří Grygar, Leona Machálková alebo Michal Viewegh.

"Sme radi, že pomáhame ľuďom užitočnými radami a tipmi, o čom svedčia mnohé reakcie. Ohlasy fanúšikov na facebooku nám neraz dodávajú motiváciu a radosť z práce," dodáva Bunová.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.