05.07.2018, 12:46

Kharisma má nového klienta. Podpísala zmluvu s Colibri Aircraft

Britská spoločnosť sa venuje sprostredkovaniu kúpy a predaja privátnych lietadiel.

PR agentúra Kharisma, ktorá sa orientuje predovšetkým na klientov z biznis prostredia, podpísala v júli 2018 nový kontrakt so spoločnosťou Colibri Aircraft. Britská spoločnosť so zastúpením v Bratislave sa venuje kúpe a predaju olietaných súkromných lietadiel pre klientov z Európy, Ázie, amerického kontinentu či Blízkeho východu.

Zástupca spoločnosti Colibri Aircraft Marián Jančařík by rád priblížil súčasným a potenciálnym klientom predaj a správu privátnych lietadiel: „Keďže v regióne strednej a východnej európy nie sú súkromné lietadlá úplne neznámym pojmom, bude cieľom spolupráce viac priblížiť tento trh cieľovej skupine klientov. Verím, že dokážeme prepojiť svet privátneho lietania so súčasnými technológiami a moderným PR prístupom.“

S agentúrou sa spoločnosť dohodla na zastupovaní na troch trhoch. „Okrem slovenských novinárov sa budeme starať o PR v Českej republike a v Poľsku. Tešíme sa na ďalšie utužovanie profesných vzťahov aj za hranicami nášho štátu, kde budeme spolupracovať s lokálnymi partnermi,“ priblížila Kristína Čambalová, riaditeľka PR agentúry Kharisma.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.